AVANTAJLARI

Yasal Log Takibi

Halka açık yerlerde internet kullanımı veren işletmeler toplu internet sağlayıcı olarak ilgili kanunda tanımlanıştır. 5651 sayılı yasa ile ilgili her kurum için belirli yükümlülükler gelmiştir. 5651 sayılı yasaya uygun olarak giriş ve çıkış log kayıtlarını artık tutabileceksiniz. Yasaklı siteler olarak bilinen uygunsuz içerikli sayfalar erişim cihazlarımız tarafından otomatik olarak engellenmekte ve sizin kanuni bir yaptırımla karşılaşmanız engellenmektedir.

Müşteri Arşivi

Kullanıcı karşılama sistemi sayesinde kablosuz ağınızı kullanacak olan müşterilerinizin isim, mail ve gsm numaraları arşivlenerek müşteri veritabanı oluşturmanızı sağlamaktadır. Belirli zamanlar düzenlemiş olduğunuz kampanyaları yada etkinliklerinizi zahmetsizce ve son derece ucuz bir maliyetle müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Bağlantı sağlandıktan sonra müşterilerinize sürpriz promosyon gönderebilir. İşletmeniz hakkında kısa anketler düzenleyerek müşterilerinizin hizmetleriniz hakkınızdaki geri dönüşlerini öğrenebilirsiniz.

Performans

Modemlerinize ek olarak takılan cihazımız, internet kullanımınızı kayıt altında tutma yükümlülüğünüzü son derece pratik bir yolla ve düşük maliyetle çözmenizi sağlar. Internet akışınızı düzenleyerek daha verimli ve performanslı bir internet hizmeti sunabilirsiniz. Ayrıca firewall özelliği ile internetinize dışarıdan gelen saldırıları önleyerek hız kayıplarınızı azaltır. Tüm altyapı on-line paneller ile yönetilmektedir.

Sosyal Medya Desteği

Performans ve kanuni yükümlülüklerinizi yerine getirmenizin yanında sosyal medya desteği de bulunmaktadır. Sosyal Medya beğeni, paylaşım, takip özellikleri ile dilerseniz müşteriniz internete bağlanmadan önce sizin belirlediğiniz kriterlere göre beğeni ve takip işlemlerini yaparak internetinizi kullanabilir. Böylelikle hem sizin gönüllü reklamlarınızı yapar, hem de devamlı takipçiniz olur.